Lukostřelnice Libichov

Libichovský pohár

 Kompletní výsledky libichovského poháru

11.ročník LP - kritéria

LP začne prvním kolem v říjnu 2018 a skončí posledním kolem v září 2019 ( 12 závodů ), kde proběhne i finále pro 6 nejlepších střelců v každé kategorii,pro vyhodnocení je potřeba 5 závodů , po skončení posledního závodu proběhne finále, kde budeme střílet od nuly, o vítězi rozhodne 6 finálových terčů ,účast na posledním je pro vyhodnocení nutná,vyhodnocen a oceněn bude každý , kdo bude mít 5 závodů včetně posledního

KATEGORIE :

KOVOVÝ ŠÍP – ŽENY ( BB+TRRB )

KOVOVÝ ŠÍP – MUŽI ( BB+TRRB )

DŘEVĚNÝ ŠÍP – ŽENY ( TRLB+PB-HB )

DŘEVĚNÝ ŠÍP – MUŽI ( TRLB+PB-HB )

JUNIOR  12-17LET bez rozdílu kategorie

MINIS  6-11LET bez rozdílu kategorie

 DO FINÁLOVÉHO KOLA BUDOU KATEGORIE OPĚT ROZDĚLENY JAKO V ROCE 2018

Do přihlášek u dospělých prosím  pište jakou kategorii střílíte TRRB,TRLB,BB,PH-HB ,aby bylo možno zařadit střelce už od počátku do té správné kategorie

Výsledky budou uvěřejňovány na našem webu a seznam přihlášených bude vždy zde,místo a konání každého kola bude zde minimálně 14 dní před jeho konáním

11.ROČNÍK LP 2019, sraz je nejpozději 9.20. start závodu 9.45, střílíme 32 terčů

9.12. LP 3.kolo

22.12. VÁNOČNÍ LIBICHOV, registrace otevřena, info v kolonce závody

1.1.2019 NOVOROČNÍ 3D OD 13.30

13.1. LP 4.kolo

3.2. LP 5.kolo

17.3. LP 6.kolo

 

UPOZORNĚNÍ : DO PŘIHLÁŠEK UVÁDĚJTE ZDA BUDETE CHTÍT O PŘESTÁVCE PÁREK, objednat párek je možné pouze do čtvrtka, kdo se přihlásíte v pátek nebo v sobotu už párek neobjednávejte.

LIBICHOV 9.12.  3.KOLO

kapacita omezena - 48 střelců

přihlášeno : 32

KOVOVÝ ŠÍP - ŽENY

Horáková Zdena

Klierová Růžena

Majerová Věra

Poštová Ludmila,párek

Preslová Nicola

Sobotková Alena

Šafrová Michaela

Šteklová Barbora

Vlasáková Martina,párek2x

KOVOVÝ ŠÍP MUŽI

Bajtl Pavel,párek 2x

Bikár Jan,párek

Dudich Alexander,párek

Jelínek Josef,párek

Kodydek Petr

Motyčka Pavel,párek

Novotný Tomáš  párek

Prause Petr

Sobotka Jiří

Šafr Martin,párek 3x

Šlezinger Pavel,párek

Špindler Filip

DŘEVĚNÝ ŠÍP

Čihula Martin ,párek

Sobotka Aleš,párek 2x

Verner Dušan

JUNIOR

Klierová Lucie

Míšek Lukáš,párek

Pořízková Julie, párek 2x

Stegenga Jerry,párek

Szecsenyi Vít,párek 2x

Šafrová Eliška

Vlasáková Anna

MINIS

Vlasák Jakub